Brant Daugherty: Noel on Maya, Jenna, & ‘A’

8. září 2012 v 14:05 | Abbey. |  PLL interviews
Rozhovor s Brantem alias Noelem, mluví o PLL, o Jenně, o tom proč by mohl být A. Je to zajímavý rozhovor, překládala jsem ho sama, tak prominte za chyby! :)

Myslíte si, že Noel věděl že Maya bydlela v jeho rodinné chatě?
Ano, já si nemyslím že by to nevěděl, už jen proto že tam pořádali party tak by na to přišli. On věděl že je tam tajná místnost a poslal Spencer záznam z kamery,takže myslím že můžu s klidem říct, že to věděl.

Jak myslíte, že Noel znal dobře Mayu?
Znali se lépe, než jste si mysleli. Komunikovali spolu mnohem více, než jste doposud viděli. Opravdu jediná věc co jsme o nich viděli je, že Noel Maye pomáhal. Nechal jí zůstat u něj na chatě, měl ten záznam z kamery. Myslím že o tomhle vztahu ještě spoustu nevíme.Co si myslíte o tom, že by byl Noel A?
No, to je zajímavá otázka, že? Je tu spoustu důkazů proč by být A mohl. Teď víme, že nezabil Mayu, ale stejně má averzi proti lhářkám, a také má tendenci, ukazovat se často v podezřelých scénách.

Jaké to je, hrát osobu která je tak vysoko na A-listu?
No, číst teorie fanoušků o tom proč by A být mohl a nemohl, je vážně uspokojující, protože aspoň vidím, že moje postava má vliv na publikum. Miluju poslochat to.

Může mít Ariino odítnutí co dočinění s kandidaturou na A?
Řeknu to asi takhle - když Noel zjisti poprvé o Arie a Ezrovy, myslel si, že je to proto aby měla výhody. Ale když si později opravdu uvědomil, že Aria si vybrala Ezru místo něj, tak ho to hluboce zasáhlo. Ona ho zradila a to vám dává docela velkou příležitost přemýšlet nad tím, že by jí to chtěl vrátit.

Myslíte si, že Noelovo odmítnutí Mony na ní mělo vliv být A?
Myslím, že tohle je trochu složitější, Mona měla vlastní důvody proč být A. Myslím, že jí Noel opravdu ublížil, a jejich rozchod jí dodal sílu na akci ve finální epizodě 2. série. Ale myslím, že měla hlavně vlastní důvod proč udělala, to co udělala.

Co Noel kreslil Jenne?
Myslím, že Noel měl pro Jennu vždycky slabost. Když se podíváte na loňskou halloweenskou epizodu, jde k ní hned jak přijde na večírek. Obě měli problémy s lhářkami, a myslím že i tenhle hněv je trochu svázal dohromady. To ale neznamená že jsou spolu jen aby se pomstili, myslím že je mezi nimi určitě něco.

Je tu něco, na co by si diváci měli dávat pozor když vidí Noela?
Noel byl v serii 1 vždy tak loajální, ale nevím kam se to teď vytratilo. Ale je mnohem zábavnější hrát tajemnou postavu, miluju ohlasy diváků! Taky vám chci připomenou websérii Pretty Dirty Secrets.

Můžete nám říct něco o pokračování 3. série?
Buďte napozoru, sledujte Noela! Má v rukávu ještě pár triků, to je vše, co teď mohu říct.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama