Troian Bellisario’s Pretty Little Interview: JJJ Exclusive

30. srpna 2012 v 17:10 | Abbey. |  Interviews
JustJared Jr dělali rozhovor s Troian o Pretty Little Liars a jejím novém seriálu Lauren.

JJJ: Milujeme tě, Lauren! Co jsi říkala na scénář?
TB: Zamilovala jsem si ho okamžitě z mnoha různých důvodů. Je tak skvěle napsaný, Jay Rodan odvedl skvělou práci. Postavy jsou skvěle definované a vykreslené;už nikdy nebudete muset v prvních třech epizodách pátrat, kdo z postav zrovna mluví. Taky jsem si zamilovala ten příběh, protože je to o problému, o kterém jsem ani neměla ponětí že existuje. Opravdu věřím v to, že když vezmete nějakou novou roli, taky se tím hodně naučíte. Učíte se o jiné lidské zkušenosti, a s Lauren, moje oči se otevřeli uplně novému světu..dost tragickému.

JJJ: Ano, ten příběh je hodně intenzivní. Jaké byli vaše pocity když jste vzala tu roli?
TB: Chtěla jsem dobře pozdvihnout muže a ženy, kteří svými životy chrání naší zemi. Chtěla jsem pro ně spravedlnost, ale také pro mnoha vojáků, co byli umlčeni. Existuje také mnoho amerických vojáků, kteří si prošli sexuálním obtěžováním a násilím a nikdy nebyli ospravedlněni, kteří ještě nenalezli mír. Nejsem si ani jistá, jak si někdo vede po takovém trauma. Takže jsem byla nervozní, přestože Lauren není pravdivá, je to založené na opravdu skutečné události.

JJJ: Byla to zábava, trochu si odpočinout od Spencer?
TB: Jo! Byla to pecka


JJJ: Viděli jsme, že Lucy Hale tweetla opravdu sladkou zprávu o tobě a webserii. Jste i mimo plac tak dobré kamarádky?
TB: Ano jsme. My čtyři máme štěstí že si můžeme říkat opravdu dobré kamarádky. Miluju ty holky. PLL je jako moje rodina. Vidím je každý den, 9 měsíců v roce. Ale upřímně, nemyslím si že mimo plac se tak hodně vídáme, protože taky potřebujeme vidět svojí opravdovou rodinu a kamarády, co s námi na natáčení nemohou být denně.

JJJ: Byla jsi někdy nachytaná při hodně divné situaci nebo lži, jako Spencer v PLL?
TB: Nic takového do čeho se Spencer dostává sama..ale určitě jsem byla nachytaná při lži. Je to to nejhorší.

JJJ: Tvoje postava Lauren vypadá jako divoška, kdežto Spencer je spíše konzervativní. Když jsi vyrůstala, byla jsi spíš tou holčičkou, nebo ses spíš chovala jako kluk?
TB: Byla jsem rozhodně divoška. Moje matka mě ráda oblékala jinak než jsem chtěla, ale já jsem vždycky přišla s blítem ve vlasech nebo tak něco. Vždycky jsem se líp cítila s klukama, nevím proč. Ale vždycky jsem měla nejlepší kamarádku, nikdo mi není bližší než ona.

JJJ: Když jsi vyrůstala, měla jsi na středí podobnou kámošku jako je Ali?
TB: Ano, měla. Vlastně to byla velmi milá holka, ale myslím že našla svou sílu v tom že je holka mnohem dříve než já a moji ostatní kamarádi. Takže ona byla vlastně náš šéf a trošku nás citově i vydírala. Ale myslím že to spíše šlo v její neprospěch, byla mnohem vyspělejší než my a musela si projít spoustou smutných období.. Přesně jako Ali.

JJJ: Prý jsi byla s hvězdami už od mala. Je pravda že jsi vyrůstala přez ulici s Mary-Kate a Ashley Olsenovou?
TB: Ano.

JJJ: Máš s nima nějaké veselé dětské historky?
TB: Mnoho. Jsou to krásné a úžasné holky.

JJJ: Každý rok je halloweenská epizoda skvělá! Mužeš dát naším čtenářům pár novinek, o tom co mají letos čekat?
TB: Epizoda už je natočená, je to nářez, ale dala nám spoustu práce, mnohem víc než normální epizody. Opravdu jsme tímto dílem zvedli laťku a myslím že fanouškům se to bude líbit...hodně. Novinky? Nikdy jsme neměli tolik ,,Mám tě!" momentů. Takže, držte se pevně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama