Pretty Little Liars Post Mortem: Is [Spoiler] Really A Member Of Team ‘A’? Series Boss Reveals All!

30. srpna 2012 v 22:54 | Abbey. |  PLL: News & Spoilers
TVline zveřejnili mnohem více ohledně šoku z letního finále Pretty Little Liars!
Opět..článek obsahuje spoilery! No, jsem teda zvědavá! Opět, překládala jsem to sama, omlouvám se za blbosti.

Mnoho nás bylo velmi překvapeno, po schlédnutí letního finále. Bylo nám odhaleno další A! A my jsme se okamžitě uchytili teorie - Toby pracoval tajně jako jeden velký Rosewoodský záporák. Jak byste si vysvětlili slepě milující Spencer a Emilyina dlouhodobého obhájce pracujícího s Monou v černé kapuci?
Bohužel pro nás - a většinu obyvatel Rosewoodu - si to ještě nějakou dobu nevysvětlíme..
Producent Oliver Goldstick sdělil TVline proč se současná novinka ohledně A jde mimo oči lhářek a také nám sdělil co bude následovat v druhé polovině 3. série!

TVline: Myslím, že Toby blafuje! Tohle je způsob jak pomoct dívkám.
Já si nejsem tak jistý... Však vy to zjistíte v druhé polovině série. Nezapomeň, co ty holky udělali. Nikdo se za něj nepostavil, když byl na dně kvůli Alison. Ostatní 4 dívky nic nedělali, nikdo se ho nezastal, byl sám. Na to nezapomeňte!

TVLine: Zajímavé, mysleli jsme že je dvojitý agent, když v polovině letního vysílání řekl, že přijde na to co mu Spencer tají, bez ohledu na to co na to řekne.
To je pravda, to je pravda.

TVLine: Ale tvoje rada pro fanoušky je, nedělat unáhlené závěry?
Fanoušci zjistí mnohem víc o Tobyho historii a jak se cítil, když ho Alison a její "četa" ničila. Tobyho tajemství a motivace, proč by to dívkám udělal bude vysvětlená.

TVLine: Proč by se tedy vracel a spal se Spencer?
Lidé trestají jiné mnoha z mnoha důvodů a v mnoha různých úrovních. Jen to nezapomínej, ok? Taky je to Jennin nevlastní bratr. Lidé si mezisebou v Rosewoodu často hodně zahrávají.

TVLine: Takže, pokud si fanoušci pustí celý seriál od začátku znovu, najdou moment, kdy se z Tobyho stal "bad boy"?
Myslím že jo, objeví momenty nad kterými se zamyslí a řeknou si ,,OMG, takhle osoba si s nimi hrála po celou dobu?" - především se Spencer, pochopitelně.

TVLine: Když už mluvíme o Jenně, dá se předpokládat, že ona je teď ta hodnější?
Hlavně po tom momentu v 3x11, kdy varovala Emily. Natea se opravdu bála. Když si řekl, že ho s Mayou na dvorku viděla jen slepá holka, nechal to být. Ale jak si uvědomil že ona celou dobu viděla a zařval na ní... Kdyby zůstala ve městě, možná by šel po ní. Proto pro svojí bezpečnost opustila město, ale neříkám, že jí už neuvidíte

TVLine: V ději kolem Maggie zůstali po finále stále otevřené dveře. Setkáme se s ní i v druhé polovině série?
Ano, setkáte se s ní v druhé polovině. Opravdu to bude překážka pro vztah Arii a Ezry.

TVLine: V Pretty Little Liars tajemství vždy vyplavou na povrch. Co udělá Ezra až zjistí, že Aria mu celou dobu zatajovala syna?
Jednou to vybuchne. Je to další překážka pro tento pár. Co se snažíme ukázat je to, že Aria je mimo ligu - to je věc, do které zrovna teenageři zasahovat nemohou.

TVLine: Takže tajemství vypují v druhé polovině na povrch rychle?
Ne. Čím déle bude něco tajemství, tím horší to bude.

TVLine: Proč Emily nešla za Paige utěšit jí, když byla oběť?
Teď, když byl zraněný Caleb.. Emily chtěla Hannu utěšit. Paige si v druhé polovině projde docela traumatem. Pokud si myslíte, že její rodiče byli přísní teď... ona teď bude uplně pod zámkem!

TVLine: Kdo postřelil Caleba?
Odpověď na tuto otázku zjistíte brzy. Velmi brzy!

TVLine: Mohou nyní Caleb a Hanna společně s jejich vztahem na veřejnost?
Víceméně ano. Hlavně po halloweenu se budeme "Halebem" hodně zaobírat. Ať už jsou v nebo mimo radar. A je pozoruje stejně celou dobu.

TVLine: A co ohledně Tobyho a Spencer? Budou se stále držet spolu?
Ano. A budou vám stát vlasy hrůzou! Uvidíte jak moc se k dívkám, hlavně Spencer dostává..vždyť víte, intimně.

TVLine: Klíčová otázka! Jak se Mona dostala tak snadno ven a dovnitř z Radley?
Je to šílená holka! To co zjistíte o Moně v pokračování je to, že je minimálně tak chytrá jako Spencer. A ona svojí inteligenci používá pro velmi prohnané účely! Je jako malá veverka, sbírá žaludy, ale radioaktivní žaludy...a udělá z nich granáty! Mona ůže být v Rosewoodu dřív než si myslíte (a jak už je zveřejněno) hned na začátku pokračování! Ona je zpět a připravena dívky mučit zcela novým způsobem.

TVLine: Takže známe dvě A - Monu a Tobyho. Můžeme říci, že je to stále někdo třetí koho můžeme odhalit ještě v třetí sérii?
Ano..

TVLine: Už víte, kdo tato třetí osoba je? Nebo na tom stále pracujete?
Stále ještě vymýšlíme, ale už víme, kdo to je.

TVLine: Někdo koho známe?
Ano, znáte tuhle osobu. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RobertDaf RobertDaf | E-mail | Web | 3. prosince 2017 v 0:25 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/quel-dosage-pour-le-cialis/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/quel-dosage-pour-le-cialis/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama