Mona’s Back! Pretty Little Liars Boss Promises Return Of The Old “A”

30. srpna 2012 v 17:48 | Abbey. |  PLL: News & Spoilers
Taky jste byli překvapeni v letním finále? To asi všichni, teď tu máme mnohem více otázek než před finálem, zejména okolo Spencer, pokud jste ještě finále neviděli, nečtěte dál! Celé jsem to překládala sama tak se omlouvám za chyby, je to zajímavý rozhovor, já se tak těším na haloween!:D

Výkoná producentka PLL Marlene King, nás varovala, že v letním finále přijde velký šok, ale to neudrželo naše čelisti od podlahy, v posledních pár sekundách epizody, kdy byl odhalem Toby Cavanough (Keegan Allen) jako zrádce.

"Myslela jsem, že po finále bude větší odezva," přiznává King TVGuide.com. "Al přesto že jsou lidé rozrušení dostává spoustu tweetů typu "Nenávidím tě, ale miluju tě."

Věděli jste už od začátku, že Toby je do A teamu zapojený?
MK: Ne, plánovali jsme dopředu pouze Monu, ale ne s Tobym, dokud jsme se nerozhodli že ho nezabijeme, jako v knihách. Téma které je po celou dobu v show je "to co se zdá být, tak není". Takže bylo zábavné vytvořit novou postavu, které vlastně byla morální kompas v show. Byly body na konci 1. série, kdy jsme řekli, že Toby je jediná osoba v Rosewoodu, která nikdy nelhala. No, v tu dobu to byla pravda.

Cítil opravdu někdy něco ke Spencer?
MK: To je příběh, který vám budeme výprávět v další části série, aby vám to dávalo smysl.

Mohl by mít stále dobré úmysly?
MK: Ne.

Jakou jste měli motivaci pro jejich velkou sexuální scénu?
MK: Pomohlo to udržet tajemstí a taky mi přišlo že pro Spencer je ten správný čas. Toby byl pryč několik týdnů a ona byla ta kdo chtěl počkat. A pro její charakter, který neví, že je součástí A-teamu, dávalo to smysl že chce naplnit tento vztah. Ona si myslela, že ho navždy ztratila, dokud se znovu neobjevil ve městě.

Uvidíme někdy scénu, kdy byl Caleb postřelen?
MK: Možná, ještě se rozmýšlíme.

Proč Emily po tom všem neutěšila Paige?
MK: Paige ví, že tyhle holky jsou nejlepší kamarádky, a show je opravdu o jejich nezničitelném přátelství. Takže se Paige v tu chvíli obětovala. Viděla že Emily a Hanna se právě v tu chvíli navzájem potřebovaly, tak udělala blok aby dostala pozornost policie, byl to její způsob jak říká "Já to chápu". A Spencer v tu chvíli vypadala jako ,,Je nám to tak líto."

Takže znovu, pro objasnění, Nate byl Mayin vrah a teď je mrtvý.
MK: Ano, je mrtvý a ano, byl to Mayin vrah.

Pokud jde o Ezru a Ariu, jak dlouho potvrtvá než zjistí že má dítě a že o tom Aria ví?
MK: Zatím u něj není žádný náznak že by něco tušil. Zajímavé na tom je, že Maggie byla milá. Očekávali jí jako nějakou mrchu, jakou byla Jackie..a ona se objeví jako velmi milá žena s tajemstvím a požádá Ariu o pomoc.

Jenna chyběla ve finále! Vrátí se ještě?
MK: Ne teď, ale pořád je ještě v našem světě naživu.

A nově osvobozený Garett?
MK: Ano, je velmi důležitou součástí halloweenské epizody.

Bude čas aby se Emily a další dali trochu dokupy, po minulé epizodě?
MK: Ano, dost času, aby se zranění uzdravili.

Co nám ještě mužete říct o halloweenské epizodě a zbytku série?
MK: Řeknu vám, koukejte na naší novou websérii. Hlavními hvězdami jsou Cece a Jason. Víme, že měli nějakou historii,ale nikdy jste je ještě něviděli v seriálu pohromadě! Všechny epizody jsou zajímavé a podnětné. Víme, že pauza je opravdu dlouhá pro naše fanoušky. Takže aspoň něco než se dočkají zbytku serie!

Budou muset diváci sledovat websérii aby pochopili pokračování PLL?
MK: Nebudou ztraceni v druhé polovině série, pokud to nebudou sledovat. Ale v PDS jsou jistá vodítka, náměty.. které pohánějí historky z pokračování série. Taky vám tam představíme novou postavu

Co by jste řekla, že je hlavním tématem druhé poloviny série?
MK: Mona je zpět! Viděli jsme, že Mona našla způsob, jak utéct z Radley a zase se vrátit zpět. Stará "A" která nám všem tak chyběla bude důležitou součástí životu všech dívek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama