Srpen 2012

Troian interview with Young Hollywood

31. srpna 2012 v 13:54 | Abbey. |  Interviews
Rozhovor s Troian pro Young Hollywood. Mluví hlavně o Lauren a o Pretty Little Liars. :)

Pretty Little Liars Post Mortem: Is [Spoiler] Really A Member Of Team ‘A’? Series Boss Reveals All!

30. srpna 2012 v 22:54 | Abbey. |  PLL: News & Spoilers
TVline zveřejnili mnohem více ohledně šoku z letního finále Pretty Little Liars!
Opět..článek obsahuje spoilery! No, jsem teda zvědavá! Opět, překládala jsem to sama, omlouvám se za blbosti.

Mnoho nás bylo velmi překvapeno, po schlédnutí letního finále. Bylo nám odhaleno další A! A my jsme se okamžitě uchytili teorie - Toby pracoval tajně jako jeden velký Rosewoodský záporák. Jak byste si vysvětlili slepě milující Spencer a Emilyina dlouhodobého obhájce pracujícího s Monou v černé kapuci?
Bohužel pro nás - a většinu obyvatel Rosewoodu - si to ještě nějakou dobu nevysvětlíme..
Producent Oliver Goldstick sdělil TVline proč se současná novinka ohledně A jde mimo oči lhářek a také nám sdělil co bude následovat v druhé polovině 3. série!

TVline: Myslím, že Toby blafuje! Tohle je způsob jak pomoct dívkám.
Já si nejsem tak jistý... Však vy to zjistíte v druhé polovině série. Nezapomeň, co ty holky udělali. Nikdo se za něj nepostavil, když byl na dně kvůli Alison. Ostatní 4 dívky nic nedělali, nikdo se ho nezastal, byl sám. Na to nezapomeňte!

This Is A Dark Ride 3x13 Promo

30. srpna 2012 v 17:53 | Abbey.
Už se objevilo i promo k 13.- Halloweenskému dílu! Vypadá zajímavě, nepřijde mi, že by se tam ale Hanna líbala s Calebem. A ta maska, Alison je tam prostě pořád! :D No, musíme si ale počkat 2 měsíce..


Mona’s Back! Pretty Little Liars Boss Promises Return Of The Old “A”

30. srpna 2012 v 17:48 | Abbey. |  PLL: News & Spoilers
Taky jste byli překvapeni v letním finále? To asi všichni, teď tu máme mnohem více otázek než před finálem, zejména okolo Spencer, pokud jste ještě finále neviděli, nečtěte dál! Celé jsem to překládala sama tak se omlouvám za chyby, je to zajímavý rozhovor, já se tak těším na haloween!:D

Výkoná producentka PLL Marlene King, nás varovala, že v letním finále přijde velký šok, ale to neudrželo naše čelisti od podlahy, v posledních pár sekundách epizody, kdy byl odhalem Toby Cavanough (Keegan Allen) jako zrádce.

"Myslela jsem, že po finále bude větší odezva," přiznává King TVGuide.com. "Al přesto že jsou lidé rozrušení dostává spoustu tweetů typu "Nenávidím tě, ale miluju tě."

Věděli jste už od začátku, že Toby je do A teamu zapojený?
MK: Ne, plánovali jsme dopředu pouze Monu, ale ne s Tobym, dokud jsme se nerozhodli že ho nezabijeme, jako v knihách. Téma které je po celou dobu v show je "to co se zdá být, tak není". Takže bylo zábavné vytvořit novou postavu, které vlastně byla morální kompas v show. Byly body na konci 1. série, kdy jsme řekli, že Toby je jediná osoba v Rosewoodu, která nikdy nelhala. No, v tu dobu to byla pravda.

Troian Bellisario’s Pretty Little Interview: JJJ Exclusive

30. srpna 2012 v 17:10 | Abbey. |  Interviews
JustJared Jr dělali rozhovor s Troian o Pretty Little Liars a jejím novém seriálu Lauren.

JJJ: Milujeme tě, Lauren! Co jsi říkala na scénář?
TB: Zamilovala jsem si ho okamžitě z mnoha různých důvodů. Je tak skvěle napsaný, Jay Rodan odvedl skvělou práci. Postavy jsou skvěle definované a vykreslené;už nikdy nebudete muset v prvních třech epizodách pátrat, kdo z postav zrovna mluví. Taky jsem si zamilovala ten příběh, protože je to o problému, o kterém jsem ani neměla ponětí že existuje. Opravdu věřím v to, že když vezmete nějakou novou roli, taky se tím hodně naučíte. Učíte se o jiné lidské zkušenosti, a s Lauren, moje oči se otevřeli uplně novému světu..dost tragickému.

JJJ: Ano, ten příběh je hodně intenzivní. Jaké byli vaše pocity když jste vzala tu roli?
TB: Chtěla jsem dobře pozdvihnout muže a ženy, kteří svými životy chrání naší zemi. Chtěla jsem pro ně spravedlnost, ale také pro mnoha vojáků, co byli umlčeni. Existuje také mnoho amerických vojáků, kteří si prošli sexuálním obtěžováním a násilím a nikdy nebyli ospravedlněni, kteří ještě nenalezli mír. Nejsem si ani jistá, jak si někdo vede po takovém trauma. Takže jsem byla nervozní, přestože Lauren není pravdivá, je to založené na opravdu skutečné události.

JJJ: Byla to zábava, trochu si odpočinout od Spencer?
TB: Jo! Byla to pecka

The Lady Killer - my opinion

30. srpna 2012 v 16:28 | Abbey. |  PLL: Other
Tak co lidi, co říkáte na The Lady Killer? :) já jsem teda absolutně v šoku! Celej ten díl se tak nějak dal čekat, ale ten konec, bože! Já se bojím, že je tu stále někdo kdo to neviděl, takže jestli jste i vy mezi nima, neklikejte na celý článek, jsou tam spoilery :D

Session #01

29. srpna 2012 v 12:22 | Abbey. |  PLL Season 1: Promotionals
image host


MAXIM HOT 100 Party

29. srpna 2012 v 12:10 | Abbey. |  Appereances 2010
image host image host

Tweets #1

29. srpna 2012 v 11:04 | Abbey. |  Twitter @sleepinthegardn
"Měla jsem si před tím víc věřit."